| FrumoasaTa a întrebat:

Hello...De pe 10 martie mi-am propus sa plec la scoala de muzica invatind sa cant la chitara.Ce credeti? Are vreun rost.Sunt clasa 7-a.Cit mai multe pareri va rog

Răspuns Câştigător
| DianaaGabrielaa a răspuns:

E o idee buna, mai ales ca, daca vrei sa dai la un liceu de arta iti trebuie cunostine in muzica. Funda? :d

2 răspunsuri:
| Dely29 a răspuns:

Daca ai note mari cred ca este foarte bine sa faci cat mai multe activitati extra-curiculare: chitara, dansuri, canto(daca ai voce), si tot asa happy Dar atentiebig grinACA AI NOTE MARI! Daca nu, zic mai bine sa te pui la punct cu carteawinking.

| SüßesHäschen a răspuns:

Poate? Ca da depinde de scoala.