| BicolorBell;x a întrebat:

Hellohappy
Este cineva la liceul Cronos din Bucuresti? Cum este? Imi puteti da mai multe detalii?
Este ok daca intru la el?

18 răspunsuri:
| BicolorBell;x explică:

De ce?

| BicolorBell;x explică:

Dar ce are? de ce e asa rau?laughing

| Turquoise a răspuns:

Poate gasesti ceva aici :) http://www.scoalacronos.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a facut mila de tine imediat dupa ce am citit intrebarea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte tare...doar iti trebuie timp sa te acomodeziwinkingdar e foarte misto:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt clasa a-13- a, am inceput din clasa a-11-a, da este un liceu ok ai ce invata de la oameni profesionisti. Daca chiar vrei sa inveti ceva ai ales un liceu bun, chiar daca sunt 5 sau 10 elevi veniti la curs profesorii isi tin orele la fel cand este clasa plina. Mult succes si sa stii ca se merita fiecare ban pe care il dai. DANA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la liceu cronos sunt clasa a 9a poate cineva sa-mi sp daca este in anul 2010-2011 clasa a 9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super. eu sunt le ff. ti-l recomand cu incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E blana liceul. vino cu incredere! Otty 11-A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... liceul Cronos este in scoala noastra, la scoala 3... adica anul asta s a facut liceu ca inainte erau doar clasele 1-8 big grin`. Eu cred ca este OK!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt clasa a-13- a, am inceput din clasa a-11-a, da este un liceu ok ai ce invata de la oameni profesionisti. Daca chiar vrei sa inveti ceva ai ales un liceu bun, chiar daca sunt 5 sau 10 elevi veniti la curs profesorii isi tin orele la fel cand este clasa plina. Mult succes si sa stii ca se merita fiecare ban pe care il dai. DANA.

Normal ca profesorii isi tin cursurile chiar daca vin 5 elevi...sunt platiti din banii nostri...rolling on the floor
Este un liceu foarte bun, eu sunt multumita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun liceul eu sunt pe clasa a 10 seria 4 e cel mai tare vino cu incredere

| SangeRoOs de AJuUnG3 PaNa La OosS_10000 a răspuns:

Hello
Nu este! Najpa! Nu putem!
Nu este ok!

| djteo2011 a răspuns:

Este ok pina in clasa XII dupa aia ti se maresc taxele, te lasa cu situatii neincheiate, corinjente, etc...niste scarbosi, numai bani vor, te obliga sa cumperi 3 caiete cu 100 de ron cica suporturi de curs, sa nu mai zic ca au preturi ca la facultatile private, de NU Cronos teapa, ai grija.

| mihaela888 a răspuns:

Buna tuturor,
nu va sfatuiesc sa mergeti la Cronos, isi bat jog de bani vostri dar si de voi, nu ii intereseaza decat banii si daca sant cat se poate de multi cu atat mai bine, va cer bani pe suporturi (100 lei) pe care le cumparati degeaba si pe deasupra trebuie sa va chinuiti sa le si completati, diplomele mentionate nu vi se acorda la sfarsit asa cum va promite conducerea, profesori indiferenti, colaborare institutie elev nu exista, va ia banii degeaba, ca raspuns la toate solicitarile voastre sant indiferente, nule, deci NU MERGETI LA CRONOS SPER SA INTRE IN FALIMENT ACESTI CRETINI, NESIMTITI.

| chery3 a răspuns:

Da e ok. eu am terminat anul trecut.Profesorii sunt ok si majoritatea sunt tinerii si daca esti atenta inveti ceva si sunt rabdatorii daca le le spui ca habar nu ai despre ce iti preda dar vrei sa inveti

| Dracusor_Alcady_1976 a răspuns:

LICEUL CRONOS
Niste cretini.Iti dau asigurare la inceput cand te inscrii la ei ca nu vei avea probleme pe parcursul anilor de studii pana in ultimul an cand atunci vor sa inveti ca sa poti sa treci de examene.Nu te ajuta cu nimic.Desi anterior iti spun ca nu vor fi probleme si ca vei fi ajutat.In final te lasa balta.Asa s-a intamplat si anul acesta (2012)
Au lasat o gramada de elevi repetenti, asa ca, NU MERGETI LA CRONOS CA NU AVETI SANSE SA PROMOVATI LA FINAL! O sa dati banii de pomana si ramane-ti cu gura cascata, ca altceva nu primiti de la ei!

| tauru_8278 a răspuns:

Este un liceu de c...t, sunt clasa a 13, si m-a lasat la romana nu ca nu stiu eu romana nu a vrut ea sa ma treaca mi-a dat 2 la teza. Si sa nu vb de mate ca e mai rau din 35 de elevi cati am fost pe serie decat 10 au trecut.Eu care am invatat acolo un te-as sfatui sa te duci la acest liceu