| Joker a întrebat:

Hello everybody, as dori sa stiu si eu ceva, chiar daca ar putea fi o prostie da' nu strica sa intrebwinking

Stiti cumva daca exista vreun job pe care il poti practica de acasa? Sunt in cautare de joburi si am lasat si CV-uri da' nu am fost sunata de niciunde. Am luat si un ziar (locuiesc in Bucuresti, apropo) pe nume ANUNTUL si am vazut acolo 1001 de anuturi cu fete care se caute ba pentru chat ba pentru video chat big grin da' pe mine nu asta ma intereseaza (cu toate ca am auzit ca e destul de banos) ci ceva ce as putea face tot pe calculator sau nu numai happy

Stiti ceva? Exista joburi de genul acesta? Sau mai degraba doar daca mi-as deschide eu ceva?
Ce parere aveti?

Va multumesc :* big hug

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut reclame cu confectionat plicuri, pungi de hirtie, cusut margele, papusi, etc. Nu stiu cit sint de banoase dar stiu ca trebuie investit ceva la inceput. Tot in mica publicitate le-am vazut si eu.