| BDX100 a întrebat:

Hello guys, am sa incerc sa rezum problema sa nu va plictisesc, eu am fost plecat in UK timp de 3 luni si a fost o experienta wow comparativ cu Romania, acum sunt angajat intr-o companie de IT dar nu ma regasesc si parca sunt plictisit de viata nici sa ies la un film cafenea nu prea mai am chef.As vrea sa muncesc si prin alte colturi ale lumii.Voi cum ati face daca ati fi in locul meu?

1 răspuns:
| Mopmop a răspuns:

Vezi daca unde lucrezi acum au filiale in alte tari si incearca sa aplici acolo pentru un job.