| marui08 a întrebat:

Hello there! Am nevoie de ajutorul vostru. Am un proiect pentru un seminar, la Universitate si as vrea sa va pun o intrebare. Raspunsurile o sa ma ajute foarte mult pentru ca este vorba despre un sondaj. Intrebarea este "Daca ati dori sa infintati o firma, ce ati dori sa fabricati si ce nume i-ati da? " Multumesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

As produce detectoare de minciuni pentru viitorii candidati la alegeri, pentru a semnaliza,, gogosile,, debitate la intrebarile care li se pun.As numi firma,, Redresarea Romaniei,,.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

As vinde iluzii, i-as zice "Fabrica de Vise".

| taviyamato2 a răspuns:

Fum si i-as da numele fabrica de fumuri