| GlamKitty a întrebat:

Hello TPU! M-am apucat de pian la 12 ani si acum am 13. E tarziu, avand in vedere ca sunt copii genii si de 4 ani? Credeti ca daca ma apuc serios de pian si canto, va iesi ceva din asta? Imi plac extrem de mult si nu stiu ce altceva as putea face daca nu ceva cu arta si muzica. Mersi!

Răspuns Câştigător
| MeddyMaddy a răspuns:

Daca asta iti place contiuna sa faci. Atata timp cat te dedici acestui lucru cu siguranta vei avea performanta.

1 răspuns:
| emmaemilia a răspuns:

Esti talentata? Esti muncitoare? Iti place muzica?
Okaay...dar sa nu spui ca nu stii ce altceva ai putea face daca nu ceva cu arta si muzica! Trebuie sa ai si un plan B... Ca sa ajungi undeva sus in domeniul artelor iti trebuie sustinere financiara, in primul rand... Trebuie sa te ocupi de asta mereu, sa exersezi, sa intalnesti o peroana care sa stie sa te indrume....nu e chiar asa usor.....asta e realitatea! E frumos sa iti urmezi visul, dar ai grija ce faci! Si nu uita de planul B! Bafta happy