| DamianTPU a întrebat:

Hello TPU!
Unde as putea sa lucrez daca stiu destul de multa engleza si destul de multa romana. (oricum vreau sa ma indrept spre engleza)?
Adica m-as putea face profesor, dar ma mai gandesc, traducator nu vreau sa ma fac, pentru ca am impresia ca nu faci multi bani si nici nu mi-ar placea foarte mult.
Acum. va las pe voi sa imi dati niste idei, dau funda. Thankieees

1 răspuns:
| AleexisViol3t a răspuns:

Ai putea fi profesor iar pe langa asta ai putea sa meditezi copiii la engleza sau la romana. Asa vei castiga mai mult si vei beneficia de cunostintele tale. Sper ca te-am ajutat!