| Tinna666 a întrebat:

Hello TPU! va rog sa ma ajutati si pe mine sa ma decid..trebuie sa ma hotarasc unde voi da mai departe si eu m-am gandit la administrarea afacerilor, stiinte administrative sau management...eu as opta mai mult pentru administrarea afacerilor.voi ce parere aveti? dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Parerea mea e ca sa te duci unde iti place tie si unde poti face fata (sa te descurci). Ar fi trebuit sa te gandesti bine. Eu acum de exemplu daca-ti zic sa te duci la sport si tie nu iti place sportul nu am facut nimic. Mai gandeste-te in seara asta si maine du-te cu incredere!winking

| Tinna666 explică (pentru j1NNNx):

Da,inteleg ce spui si sunt perfect de acord cu tine happy problema este ca eu sunt pasionate de makeup, cosmetica si toate cele, am de gand sa fac cursul intact media cu mirela vescan. facultatea e doar un plan b sa ii spun asa laughing practic o fac sa fie facuta si sunt constienta cat de prosteasca e treaba asta..si totusi ma gandeam sa nu fac ceva chiar atat de inutil, adica daca tot pierd cativa ani din viata, sa fie ceva cu folos.

3 răspunsuri:
| AryanQQ a răspuns:

Nu stiu cum sa ti spun, nu mi o lua in nume de rau, dar toate 3 sunt la fel de inutile si la fel de lipsite de locuri de munca. Parerea mea ar fi sa te orientezi catre ceva care se cauta. Succes! happy

| Tinna666 explică (pentru AryanQQ):

Apreciez sinceritatea happy tu la ce facultate m-ai sfatui sa dau? ce este mai cautat?