| Marcus13 a întrebat:

Hello TPU! Vreau doar pareri, fara cautat pe net! Cine isi poate gasi mai repede un job si mai bine platit:un mecanic auto sau un programator?

5 răspunsuri:
| basketball16 a răspuns:

Un programator

| Maryaaaaaaa a răspuns:

Programator, dc ai experienta e si bine platit.
Pentru mecanic auto tot asa iti trebuie experienta dar e mai slab platit.
Si mai e ceva. Una e sa ai un job de birou sa lucrezi la calculator si alta e sa stai cu maine in vaselina. Corect?

| Bellarebela a răspuns:

Corect....mai bine programator

| TuguiMihai1 a răspuns:

Cred ca un promator ( da nu stiu daca este obictiv ca eu sunt programator dar acum ma ocup cu afaceri online )

| ElaIliesi a răspuns:

Un programator clar, sunt mii de joburi in acest moment pe site-urile de freelanceri