| laram a întrebat:

Hello. vreau sa ma inscriu la facultate dar nu am gasit nimic interesant pana acum. sugestii? happy multumesc

3 răspunsuri:
| ExpertMen a răspuns:

DEpinde ce iti place. Facultate de Cibernetica...

| ElenaSA a răspuns:

Sa alegi ceva in functie de interese, aptitudini, pasiuni, materii care te-au interesat in timpul liceului, meseria pe care vrei sa o practici...

| CMaria21 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti ce iti place tie sa faci pentru ca aceasta alegere o faci pentru tine si pentru viitorul tauhappy iti recomand Facultatea de psihologie daca te atrage pentru ca este destul de interesanta