| AnDrEy_93_(^_^) a întrebat:

Hellp cum pot la sims 3 sa-mi fac casa mea? hellp plizz

4 răspunsuri:
| Samy48 a răspuns:

Pai alegi un teren, apoi intri pe el, apesi pe "bulid mod" acolo jos in stanga ecranului, dupa ce ai construit-o apesi pe buy mod sa iti iei lucruri pentru casa, sper ca te-am ajutat; fundita big grin?

| Erika120192 a răspuns:

Prima oara iti creezi o familie ( apasand pe create sims ) acolo poti sa alegi cat de gras sa fie, imbracamintea, parul, culoarea parului, mancarea preferata, cate ceva despre el/ea etc. sau poti alege una apoi selectezi un teren gol sau o casa. intri pe bulid mod ( jos in stanga ) pentru ati construi casa si apoi pe buy mod ( deasupra " build mod " ) pentru a cumpara mobilier si diferite lucruri pentru casa. Apoi dai pe life mode pentru a controla simsii iar daca vrei sa salvezi apesi pe save... sper ca te-am ajutat happy mie imi place foarte mult jocul si mas simnti dezamagita daca mi s-ar intampla la fel happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost

| Didiuca a răspuns:

Iti trebuie heck de construit.Eu am toate jocurile sims 2, 3.