| anonima2405 a întrebat:

Helow TPU! De vreo 2 ani planuiam sa am cariera militara. Dar din pacate, am o boala de care nu mai pot sa fac decurand sport. Is in clasa a 6 a si nu am voie sa fac sport fiindca am mononucleoza infectioasa hepatosplenomelagie, mononucleoza hepatica. Eu chiar imi doream sa am cariera militara... Dar acum nu cred ca m-ai pot... Ce cariera as putea avea? Adica cum sa-mi dau seama? :/ va rog ajutati-ma! Cel mai bun raspuns >- funda

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Buna..imi pare rau de boala ta..pai in afara de acest hobby ar trebui sa incerci sa te gandesti ce iti mai place asa mult in afara de sport happy