| anonim_4396 a întrebat:

Help! Am voce dar nu stiu cum sa fiu cantareata! Cum ma poate ajuta actoria cu asta? Dau funda si vot

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Vei avea nevoie de un PR bun sau un imrpesar pe masura (daca intr-adevar ai talent ). Uite, cauta-ma pe facebook- tudor ursente. Putem colaborahappy, putem realiza lucruri frumoase. Te astept

| VladimirPutin a răspuns:

Doar tupeu îți trebuie, voce nu

| Tymycy a răspuns:

Du-te la preselectiile romanii au talent tongue... sau o alta emisiune de enu, nu trebuie sa castigi ca sa fii remarcata, ca dupa aceea cei interesati de tine o sa te caute.

| AdeM1111 a răspuns:

In loc de actorie fa conservatorul...sau participa la o emisiune

| Attack619 a răspuns:

Poti sa te duci (cum zicea si Tymycy) la o emisiune sau un concurs de cantat sau poti sa interpretezi cantece (renumite sau create d tine) si sa postezi pe youtube sau pe facebook si poate vei avea norocwinking

| H3Lp3r1 a răspuns:

Fa multe exercitii do re mi fa so la si do do incearca sa le combini din astea invata imnul romaniei perfect fara nici un fals si apoi cauta cantece un elefant se legana pe o panza de paianjez, la multi ani, si daca esti mai avansata incearca sa canti odata cu cel care canta la tv sau din astea oricum si eu am voce si talent la chitara is la liceu de muzica tongue