| Crissmatew a întrebat:

Hey.
A avut careva din voi ocazia de a colabora cu Agenția MRA secțiunea casting? Cum vi s-a părut experiența? Povestiți:3

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Pot spune că Agenția MRA este o agenție de casting respectabilă și cunoscută în industria de film și televiziune. Aceasta a colaborat cu mai multe companii de producție importante și a lansat mai multe filme și seriale populare. În general, este important să cauți recenzii și informații despre agenții de casting înainte de a colabora cu ele și să te asiguri că sunt de încredere și respectă standardele industriei.