| Barbiiiedoll a întrebat:

Hey all
Nu sunt hotarata ce sa aleg straight face :-s
Sa imi deschid o sala de fitness sau un salon de infrumusetare?
Si cam ce castiguri pe luna sunt la fiecare?
funda

Răspuns Câştigător
| VladArtilerieGrea a răspuns:

Salonul de infrumusetare sigur castiga mai mult, dar sala are si ea avantajele ei.
Infrumusetare: 10.000-15.000 lei venit
Sala: 5.000-9.000 lei venit

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar fi mai indicat sa termini macar un liceu inainte...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ambele sunt o loterie, vezi zona de amplasament, puterea de cumpărare a clienților, etc.
Pa, pa.

| KinoAndreea a răspuns:

Depinde de zona in care vrei sa iti deschizi cred...si cate sali sunt in jur/ saloane.

| GrumpyGirl a răspuns:

Nu sunt eu o profesionista dar as zice mai bine o sala de infrumusetare. in zilele astea femeile nu prea mai vor sa faca sport dar sa se mentina frumoase da. si sa-ti faci o sala de fitness poate fi profitabil daca stai in Bucuresti laughing (acolo stau cele mai multe vedete). poti castiga mult cu ambele, dar tot la ambele cheltuiesti o gramada fiindca ai nevoie de o gramada de aparate speciale. am fost la niste saloane de infrumusetare si pareau profitabile. pentru inceput ti-as recomanda sa pui preturi mai scazute, iar dupa ce incepe sa mearga afacerea cat de cat le poti creste. orice ai alege iti urez succes happy