| BogdanKunn a întrebat:

Hey, am 13 ani si ma gandesc destul de departe dar as vrea sa stiu.Am planuri de viitor sa ma duc pe It si nu stiu sigur in ce ma bag.As vrea sa stiu daca se castiga bine, cum sta treaba adica poate fi o cariera buna si stabila? Si nu vreau sa ma duc pentru ca s-ar castiga bine neaparat pur si simplu asta imi place fac.Dar sunt un pic nelinistit din faptul ca sunt in a-7-a si nu sunt as la calculatoare, daca ajung la mate info credeti ca as putea sa invat sau sa prind ceva din informatica? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Jhonjle1257 a răspuns:

Salut sunt clasa a 6a eu zic sa faci ce iti place si sa inveti putin. In Romania se castiga cam 1-2 euro.Adica 50-100 de milioane. In afara se castiga si 2-4mii de euro. Adica 100-200 de milioane. Sper ca te-am ajutat. Asta este parerea mea. Bafta!

1 răspuns:
| BogdanKunn explică:

Stiu am luat in calcul si sunt de 9 la mate dar na o sa vad