| macallan12 a întrebat:

Hey! Am depus cv la H&M si Koton si m-au sunat sa ma duc la interviu. Daca stiti cumva salariile la part time la amandoua firme si daca se platesc orele suplimentare? Multumesc frumos happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine pregateste-te pentru interviu. Salariul este minim pe economie impozabil.

| darrio2007 a răspuns:

Salariile sunt confidentiale. Roaga pe cineva care lucreaza acolo sa-ti spuna acest lucru. E bine ca totusi ti-am raspuns ceva. Ca alte raspunsuri nu mai ai. Si mai usor cu jignirile, ca nu am pascut oile cu tine.

| macallan12 explică (pentru darrio2007):

Asa e. Cred ca a fost greu sa fii singur acolo...

| darrio2007 a răspuns (pentru macallan12):

Te asteptam sa vii cu ele de la pasunat.