| Georgy_Vyo_1998 a întrebat:

Hey, am nevoie de ajutor urgent. laughing Am media de admitere 8.60 si nu stiu la ce liceu sa dau si nici ce profil. Ma descurc foarte bine la engleza si romana, dar nu gasesc un liceu care sa aiba intensiv engleza si sa fie favorabil straight face o optiune mai este si profilul economic dar imi e cam frica de el laughing

3 răspunsuri:
| Georgy_Vyo_1998 explică:

Apropo, in Bucuresti sa fie liceele

| JFQ a răspuns:

Școala Centrală - 8, 35 - intensiv engleză
N. Kretzulescu - 8, 37 - intensiv engleză

| ElenaSA a răspuns:

Pe intensiv engleza-filologie:Caragiale, Scoala Centrala, Colegiul "Mihai Eminescu", Liceul Teoretic"Ion Barbu".