| DennD a întrebat:

Hey, Am o intrebare. Anul asta termin liceul. Credeti ca am vreo sansa sa obint vreo slujba in Los Angeles daca nu am nici o cunostinta pe acolo? Ar fi posibil asa ceva? Adica stiu la perfectie limba si acest lucru este visul meu. Am inteles ca pot sa ma interesez de pe internet ce slujbe sunt disponibile si ca as putea sa ii contactez telefonic. Dar sincer, nu cred ca este posibil. Nu am vorbit cu nimeni despre asta si chiar am nevoie de parerea voastra. Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Normal ca e posibil.Ce te-a determinat sa crezi ca nu e posibil?straight face

| Gabitzu246 a răspuns:

Nu as vrea sa te dezamgesc dar o sa c-am ai probleme cu cazarea, de lucru iti poti gasi si daca alegi sa stai cu chirie o sa te usuce la buzunar, daca ai fi avut macar o cunostinta s-au un prieten/a ceva acolo ar fi mers dar de una singura iti va fi greu.
MULT SUCCES!

| KellyZasha a răspuns:

Sigur.se angajeaza necalificati.http://www.findjob.ro/america-los-angeles/