| Mytzyy95 a întrebat:

Hey happy, am o intrebare : pe viitor as vrea sa devin un designer vestimentar si cum as putea deveni? ce licee sau facultati as putea sa fac pentru a deveni happy? sau un model ( nu stiu inca pentru cine, as vrea pentru Alexander McQueen da ma rog laughing, p. s:am inaltimea potrivita pentru a deveni model adc nu sunt scunda laughing )
Multumesc big grin (fundita :X )

1 răspuns:
| HypnoticPoison a răspuns:

Poti urma un liceu cu specializarea design vestimentar si apoi facultatea de design.Eu am terminat filologie-limbi straine si am avut o colega care acum urmeaza o facultate de design vestimentar. Oricum bafta in tot tongue