| AdyAdrian5 a întrebat:

Hey,am o intrebare pentru voi, pictura este o meserie din care se pot castiga multi bani fara sa fii celebru?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Trebuie să fii talentat nu celebru! Celebritatea se câştigă-n timp! În vară era pe litoral un tip care desena portrete în creion, şi a făcut bani frumoşi. Băiatul avea talent, reuşea portretul aproape perfect! Multă baftă!

2 răspunsuri:
| TuguiMihai1 a răspuns:

Poti face foarte multe multte daca ai talet si poti catiga o avere din asta.
Oameni bogatii investesc din ce in ce mai mult in arta...
De asemenea poti face de exemlu desene publicitare, benzi desenate, ilustrate pentru cari colorat etc. care sunt foarte bine platite...
Un alt lucru pe care poti sa il faci este sa faci bloging si sa inveti pe alti sa deseneze si de asemenea poti face o avere din asta...
Impletirea dintre talent si pasiune nu poate aduce decat succes

| DjCristian a răspuns:

Sincer nu se prea câştigă! Mori de foame cu talentul...