| mihaelaflorescu a întrebat:

Hey! Am o mare problema ....nu stiu ce vreau sa ma fac! sad Da-ti va rog niste meserii pentru femei (p.s nu imi place matematica sau orice altceva ce tine de ea )

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Psiholog, PR, Make-up Artist, Designer, Stilist, Sociolog.

| mixxjim a răspuns:

Profesoara, traducatoare, asistent social. Evident ca medic, stomatolog, apoi tehnician dentar, farmacista, specialist pe resurse umane.

| Annonnymous a răspuns:

Hmm unele meserii pentru o femeie,deci parerea mea ar fi:frizerie, cosmetologie, manichiura pedichiura, sunt niste profesii ce nu trebuie multe cunostine, si sunt foarte practice. good luck