| lMikyI a întrebat:

Hey! Am si eu o curiozitate... Dacă vrei sa joci într-un film ( un film bun din toate punctele de vedere ) ce studii, calitati trebuie sa ai?
Ii rog pe cei care știu sa îmi răspundă restul lasati comentariile inutile ca nu are rost sa va pierdeti timpul cu așa ceva...

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Studii superioare de actorie şi să fi un foarte bun actor!
La mulţi ani!

| lMikyI explică (pentru onasis1961):

La multi ani! Mersi ca mi-ai răspuns ( ps: am lăsat cu comentariu mai jos, dacă poți sa îmi raspunzi si la ăla...big grin )

| Nolkyz a răspuns:

Pe langa talent si studii, iti trebuiesc relatii. Toata lumea stie asta, ce sa mai. Te duci la un casting si esti foarte bun dar fara relatii, si mai e o amarata sau un amarat a carei/carui tata e nu-stiu-ce directorul ma-si, iar cu o vorba si un bacsis bun, a rezolvat treaba.

| Deliα a răspuns:

Tresa ai facultatea de actorie, sa reti usor paragrafe intregi si sa fii in pielea personajului.

| lMikyI explică:

Ok. Trebuie sa ai studii, dar copii care joaca in filme ( care au aproximativ 9-12 ani ) ei nu cred ca au vreo facultate sau experiența?

| Monikutza2012 a răspuns:

Pe langa calitati trebuie sa ai relatii si bani pentru a ajunge actorwinking