| usuk a întrebat:

Heyhappy

am un prieten care doreste sa se transfere de la profil mate-info-intensiv-info la ceva profil "economic" astfel incat sa faca sem2 al clasei a 11 acolo.

Eu unul sunt sceptic si refuz sa cred ca ar fi atat de usor sa recupereze 2 ani jumate in doar 1 jumatate de an.[al 2 sem al clase a 11]

Voi ce credeti? este profilul "economic" atat de "lejer"? ar face fata? i-ar fi greu sau foarte greu? ce diferente ar trebui sa dea?

1 răspuns:
| maria6 a răspuns:

De la mate-info kla economic n-ar prea fi diferente...
Daca a hotarat ca ii place acest profil, va munci si va putea sa faca fata.