| noink a întrebat:

Hey. Anul ce vine intru in clasa a 8-a. M-am gandit deja si aleg profilul pedagogic. Am gasit pe net despre probele eliminatorii si ma simt in stare de asa ceva. Intrebarea e ce se da la ed. fizica? In articolul ce l-am gasit scrie: realizarea unor exercitii de miscare la comanda profesorului :\; sunt grele? Si voua cum vi se pare ( cei ce sunteti la acest profil)?

Răspuns Câştigător
| ShNySnYGer a răspuns:

Nu nu sunt grave!
Daca ai medie mare nu cont asa mult greseliile
Cunosc fete care au luat aproape toate probele dar dat mediei de 8.20 nu au intrat