| Fumiko a întrebat:

Hey,cand eram mica am jucat un joc in care eu eram fata (jocul e numai pentru fete) si m-am mutat intr-un nou liceu si vorbeam cu mai multi baieti, pe rand, iar cad vb cu unul imi aparea in dreapta ecranului ca un termometru in forma de inima si imi arata cat ma place baiatul.Eu cand vb cu ei puteam alege varianta a, b sau c.
Era foarte fain jocul. Daca il stiti mi-l spuneti va rog, sau dati-mi jocuri in genul asta dar pentru fete. Fundaaaaa. :*

Răspuns Câştigător
| Andamibmib a răspuns:

Sweet flirt se numeste, cred

| Fumiko explică (pentru Andamibmib):

Asta e.Mersi muuuult.

2 răspunsuri:
| Fumiko explică:

Scuzati categoria. laughing)