| Sonyme14 a întrebat:

Hey! Caut un job în Anglia dar nu prea știu engleza! Însă știu foarte bine Romana și Italiana. Ce fel de joburi ar trebui sa caut astfel încât sa nu ma ajute engleza? Va rog! Ajutor! Dau funda!

P.S. Ce fel de job trebuie sa caut în Anglia fara sa știu engleza?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, fara engleza, in Anglia nu se poate gasi nimic pentru tine.
dar cum stii romana si italiana, iti mai raman sa cauti joburi in Romania si Italia.

| RoxanaTofana a răspuns:

Cauti un loc de munca? Pe LocalJobs.ro poti sa cauti, sa gasesti si sa aplici la joburi in localitatea sau judetul tau.