| Linda18 a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre FSEGA Cluj? La ce profil sunteti, cum e acolo, avantaje dezavataje?

2 răspunsuri:
| MauriceCorelli a răspuns:

Facultate facuta ca sa fie trecut acolo, in CV, ceva, sa nu fie foaia alba. Facultate facuta sa fie facuta. Facultate de fetite prostute, ca sa nu zic mai nasol.

Avantaje: Nu prea inveti mult, deci niste ani ai s-o freci la rece pe banii babalacilor. Frumos, nu?

Dezavantaje: Nu o sa te angajeze nici dracu pe facultatea pe care o faci. Somerie placuta!

Ca, bineinteles, fetiscanele 'telectuale crapa daca fac si ele o facultate practica. Acum toti fac la liceu Mate-Info ca e cool si ASE/FSEGA/Drept/Managament. Ca e cooleanu, deh!

| geotechnical a răspuns:

Era un banc pe la polii, si zicea in felul urmator"Ce fac studentii de la polii in timpu liber? ASE-ul'' este o facultate destul de usoara in comparatie cu alte facultati si nu iti da o perspectiva destul de buna spre gasirea unui loc de munca pentru ca sunt foarte multi care termina la FSEGA, ASE