| Claudia389 a întrebat:

Hey!
Ce parere aveti despre Nicole Cherry?
Cum de a devenit asa de repede vedeta chiar nu pot sa imi explic!
Aveti vr-o idee?
Chiar as vrea sa siu poate sunteti chiar prieteni uni din voi cu ea!
Ms

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Da, cam am o idee cum de a ajuns dintr-o data mare vedeta, se numeste media. Desi fatuca asta canta de ceva vreme si a mai aparut pe la tv, abia de cand a scos melodia asta, a ajuns "fenomen".
Si acum sa vezi cum functioneaza media. Fiindca la un moment dat toata lumea se plictiseste sa tot vada pe Dragusanca sau mai stiu eu ce persoana publica, televiziunile si ziarele creeaza o noua vedeta pe care o vor ridica in slavi ca mai apoi s-o poata distruge.
Oamenii sunt simpli si le plac noutatile dar mai ales adora sa rada de scheletele din dulapul vedetelor. Ii face sa se simta mai bine in pielea lor.
Si asta genereaza rating. Deci totul e praf in ochi si umflare artificiala.
Fetita are talent cat de cat dar e absurd sa fii stirea zilei dupa o singura melodie

2 răspunsuri:
| JeffRider93 a răspuns:

Buna.Nicole Cherry are voce si stie sa cante chiar foarte bine daca ar fi sa ma intrebati pe mine si stie sa se faca placuta. Oamenii poate au auzit piesa la radio sau in alte parti si le-a placut, iar in acest fel, tipa a devenit iubita de fani si celebra.Este o posibilitate.Sau producatorii de la firma pentru care lucreaza ea ii santajeaza pe oameni sa asculte muzica ei si sa dea like-uri, share si alte chestii de genul.

| vasilofdeny2 a răspuns:

Ai auzit de "iluminatii"?
ei bine, este o organizatie satanica(adica pagana), care este opusa bisericii crestine si legilor acesteia.
iluminatii "promoveaza" tineri(le da bani, ii face celebri intr-un timp foarte scurt) dar toate acestea cu un scop: ei promoveaza prin acesti tineri satanismul(semne, versuri) prin cantecele facute de acesti cantareti actori si etc.
cauta pe net iluminatii.(eu asta am citit si asta iti spun si tie)