| gabrielasiatat a întrebat:

Hey! ce profil de liceu trebuie sa am ca sa ma pot duce la facultatea de manegement (cand spun manegera ma refer in industria muzicala )?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Managementul este o facultate din cadrul Academiei de Studii Economice (ASE), la admitere se da matematica si economie, deci ti-ar fi de folos un liceu economic bun sau mate-info

2 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Economic sau mate-info

| taviyamato2 a răspuns:

Poti termina un liceu de arta daca esti interesata de industria muzicala, iar o facultate de management - oricine poate sa o termine