| xdaianaxemvg a întrebat:

Hey! cine imi poate spune cate ceva despre domeniul IT si programare? :*

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Se castiga bine, daca ai gandire analitica, te pricepi la stiinte reale, si iti plac calculatoarele e un domeniu foarte bun

| etudor a răspuns:

E MESERIE curata, e pentru cei inteligenti, stapani pe sine, inzestrati cu rabdare, buni matematicieni si fizicieni si care indragesc calculatoarele.E meseria cautata pretutindeni in lume si e platita f.bine mai ales in strainatate.