| helloSweety a întrebat:

Hey! Cum pot deveni actrita? Sfaturi ceva puteti sa-mi dati? :*
La ce liceu pot sa merg?

Dau` funda! happy

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Liceu de arta, plus facultatea de arta teatrala si cinematografica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Inscrie-te la cursuri de actorie. Intra pe www.brevis.ro
Te pup!

| helloSweety explică (pentru anonim_4396):

Dar in ce oras se fac cursurile astea? Si eu te pup :*!

| mini35 a răspuns:

Pai poti sa iti faci o cariera pin scoala sau sa cauti un casting pentru un film si sa incerci poate reusesti cu castingu.Ca si eu am acelasi vis si nu am cum sa fac liceul de arte, dar am cautat castinguti si sunt multe.Cu o exceptir trebuie sa ai 18 ani sau peste.Suces!big grin

| nichy2012 a răspuns:

Depinde daca vr sa fii de muzica la liceul de arta categoria muzica. Daca vr actrita de cinema paii tot la liceu de arta dar doar daca are si sectiunea teatru! FUNDA?big grin

| EmnaNagasaki a răspuns:

Pai daca stai in Bucuresti poti sa te duci la Dinu Lipati. Acum depinde si ce talent ai.