| elle94 a întrebat:

Hey, cunoaste cineva telepatia. Nu intreb din interes, caci eu nu o stiu. Dar am doar o curiozitate, imi doresc sa aflu cu ce va ajuta!?

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca exista telepatie ci doar cunosti asa de bine persoana celalta sau tipul de persoane asemanatoare incat poti sa intuiesti dinainte ce vrea sa faca sau sa spuna sau pur si simplu o simpla coincidenta

| elle94 explică (pentru Freya1):

Intuitia

| Freya1 a răspuns (pentru elle94):

Da si cunoasterea apropelui

| elle94 explică (pentru Freya1):

Experienta, deja vorbim despre altceva.

| Crackman a răspuns:

In viata reala nu este asa ceva, doar niate oameni ce au presimtiri dar nu o sa stie niciodata ceea ce se intampla cu adevarat.
Ex : eu goleam un tank plin cu reziduri chimice prin intermediul unei ciufe ( hidraulic pump ) cu furtun subtire pe o teava si mai mica decat diameteul furtunului. In scurt ma mancat nasul cat si gatul si m-am uitat la furtun care se afla in alta zone si am descopwrit ca acesta iesise de pe pozitie si improsca afara... norocul meu este ca nu a curs mai mult de 10 -15 secunde.