| rozuleculoareamea a întrebat:

Hey! De ce nu se fac ore in fiecare zi la facultate?

Răspuns Câştigător
| AmandaR a răspuns:

La facultate ai un anumit numar de ore/saptamana, daca le poti face de luni pana joi, vineri ai liber. Eu mi-am stabilit orarul in functie de cum a fost cel mai convenabil si pentru noi studentii si pentru profesori si ne-am pus cursurile doar luni marti si miercuri, iar in rest am avut liber.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se fac ore si in fiecre zi, depinde de facultate si de profesori cum isi aranjeaza orarul

| OnuOnulică a răspuns:

Profesorii au alte preocupari.De obicie se fac, dar nu in primele saptamani.

| neutrino a răspuns:

Pentru ca si aici, sambata si duminica sunt zile libere. In restul zilelor se fac cursuri normal.

| rapp2020 a răspuns:

Ca sa ai timp sa le inveti. lectiile