| alegabi763 a întrebat:

Hey! De mica am avut înclinații artistice. Pasiunea mea este muzica dar mereu m-am axat mai mult pe învățat și am considerat cantatul mai mult un hobby. Pana când am ajuns la liceu în septembrie anul trecut. Și de atunci nu îmi da pace gândul de a face din pasiunea mea o carieră și sa renunț la planurile de viitor pe care le aveam. Voi ce părere aveți? Merita sa investești într-o cariera muzicală? Aveți sfaturi pentru mine?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| oParadox a răspuns:

Pai depinde, parerea mea este ca nu merita in Romania, dar daca te duci in alte tarii poti avea mai mult succes. In Romania daca ai noroc si lumii ii place muzica pe care o produci ai succes, nu cred ca trebuie sa dau nume probabil stii si tu persoane care nu au treaba cu muzica si au succes (Abi, 5gang).
Poti totusi sa le faci pe ambele, in sensul in care muzica o tii drept pasiune si faci canto iar tu studiezi la liceu ceva de viitor xD. succes

| alegabi763 explică (pentru oParadox):

Mulțumesc ❤️

| oParadox a răspuns (pentru alegabi763):

Oricand