| Bix2 a întrebat:

Hey! Este cineva student la Poli si sta in Regie(P21)? Vreau si eu cateva detalii despre camin! Mersi:d

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

E camin mixt (adica se cazeaza si fete, si baieti) camere de 2 persoane cu chiuveta in camera, baia pe hol, renovat acum 3-4 ani, termopane, ff cald iarna, internet, cu Pub 21 lipit de el, aproape de Carefour (Orhideea), cam la jumatea dinstantei dintre 2 statii de metrou - Grozavesti si Petrache Poenaru. Daca poti sa prinzi loc acolo e super ca sunteti numai 2 in camera (asta daca nu se supracazeaza din lipsa de locuri si atunci o sa fiti 3) si e chiuveta in camera.

| Bix2 explică (pentru mixxjim):

Mersi..De bucatarie stii ceva? E pe hol sau e nevoie sa gatim in camera? Sigur acolo am sa stau.

| mixxjim a răspuns (pentru Bix2):

Nu are bucatarie, nu prea exista camine cu bucatarie la noi. sunt unele gen garsoniera care au si o chicineta dar alea se dau numai familistilor. in camera la resou, cuptor cu microunde sau pe la cantina.

| Bix2 explică (pentru mixxjim):

De asta ma temeam...Multumesc!