| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Eu trec acum pe clasa a 8a si as vrea sa dau la un liceu militar (In februarie cand sunt inscrieriile).
As vrea sa stiu daca sunt tot 120 de locuri la,, comun" adica( fete+baieti) sau sunt doar 20 de locuri la fete si 100 la baieti.

Răspuns Câştigător
| Iwliaaa a răspuns:

Sunt la comun locurile, millar vorbește prostii.

| Roxana223 a răspuns (pentru Iwliaaa):

Ma gandeam eu, stiu ca in anii trecuti au fost doar 20 de locuri la fete.
Mi-a fost frica deoarece am crezut ca s-a schimbat si iar o sa fie doar 20 de locuri la fete.
MULTUMESC MULT LWLIAAA

2 răspunsuri:
| millar a răspuns:

Sunt 20 pe seri cum ar veni imparte numarul de fete la nu stiu cate alea cum ar veni grupe si pot fii si 100 de fete pe 20 de locuri