| Michaela89 a întrebat:

Hey! Exista vreo facultate speciala pentru a deveni indrumător călători intr-un aeroport? Sau poti pur si simplu sa te duci asa, cu orice facultate?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad ce facultate te ar putea ajuta la asa ceva

| neutrino a răspuns:

Nici una, nici alta. Asemenea locuri de munca sunt pentru cei ce fac parte din sistem, sunt acupate numai de cei ce au relatii in acest sistem.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu cred că există o facultate pentru așa ceva.

| SasNetRomania a răspuns:

Facultatea de TURISM si alimentatie publica. E singura care e in domeniu...

| IonutCG90 a răspuns:

Bună GamerGirl98. Păi cred că o facultate de turism. Nu îmi arată din ce județ ești așa că atunci când vei simți nevoia, sună la una dintr-e cele mai apropiate și întreabăi dacă te-ar ajuta în cariera. P.S.: Dacă n-ai credit îmi spui și îi sun eu mâine că la ora asta(19.58) n-ar răspunde nimeni.