| Child a întrebat:

Hey! Imi doresc foarte mult sa fiu intr-o echipa de organizare a unui concert la nivel national(cum sunt cele organizate in Bucuresti ca cel de la Queen etc.), dar nu am gasit nicio informatie in legatura cu ce studii mi-ar trebui sau cum as putea ajunge sa lucrez intr-o astfel de echipa/companie.Dau funda pentru un raspuns bun.

1 răspuns:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Oho, nici nu-ti doresti putin. Aici sint implicati in primul rind impresarii. In rest, nu stiu nici eu.