| hazza4ever a întrebat:

Hey! La colegiul Mihai Viteazul din Bucuresti, exista profilul de stiinte sociala? Si inca o intrebare: se preda limba spaniola? Si daca da, am oportunitatea de a alege intre spaniola si franceza, sau trebuie sa le fac pe amandoua? Ms mult :*

2 răspunsuri:
| Mihaii24 a răspuns:

Spaniola se face separat. O_O" De asta se numeste bilingv spaniola. Trebuia sa dai un examen ca sa faci spaniola.

| hazza4ever explică:

Faza e ca nu stiu daca are spaniola ca limba de predare sau nu, asta era intrebarea...