| April27 a întrebat:

Hey! La toamna trec a 5-a si voi avea program sa intru dupa masa.In prima zi de scoala trebuie sa ma duc la scoala de dimineata sau de dupa masa? Daca am program dupa masa?

Răspuns Câştigător
| Laura0 a răspuns:

Oricum te vei duce dimineata la cursul festiv, apoi va mai spune diriginta/dirigintu, mi se pare ca dupa amiaza va veti duce sa va dea cartile, sau vi le vor da dimineata si incepeti de dupa amiaza

4 răspunsuri:
| MarrieMarie a răspuns:

Pai te va anunta diriginta ta...banuiesc.Daca nu, mergi si tu de la 09:00 si daca e lume, stai si tu, daca nu te duci acasa si revi pe la 13:00

funda?

| alejandra22 a răspuns:

Si eu trec intra a 5 a dar nu cred ca o sa merg de dupa masa dar alti elevi merg din alte clase deci toata scoala merge in prima zi la festivitatea de incepere a anului

| Cristian_Popescu_1996 a răspuns:

Trebuie sa te duci de dimineata sa iti deie cartile etc funda?