| 12Hsgsvu12 a întrebat:

Hey,lucrez online și eu sunt din ro și patronul este din Republica md. IBAN-UL când îl scrie pentru a vira bani ii apare un semn al exclamării.Din ce cauza? L-am verificat mai bine de q0 ori și l am scris corect. Este din cauza ca eu mi -am schimbat buletinul și trebuie sa merg la banca sa îl vadă pe cel nou?

4 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Nu are legatura cu CI. Dar va trebui sa faci actualizarea datelor la Banca.
Patronul tau greseste undeva. Ori nu selecteaza bine tara, ori "plati internationale", ori cum o fi acolo la ei. Probabil se duce pe un iban de la o Banca de a lor.

| 12Hsgsvu12 explică (pentru Vântulalb):

Dar,transferul se poate face?

| 12Hsgsvu12 explică (pentru Vântulalb):

Și ma gândesc ca dacă el se duce la banca și spune informațiile astea, cred ca nu are ce merge prost, nu?

| 12Hsgsvu12 explică:

De 10 ori