| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume, e cineva de aici care s-a apucat in 2021 de Youtube si a ajuns viral? Cati ati ajuns virali si cati ati facut maxim cateva zeci/sute de vizualizari? Ma intereseaza doar cei care s-au apucat in 2021

13 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Uuu vrei sa fii vedeta peste noapte...trezirea,e prânzulhee hee

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Fac sondaje de opinie

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu e așa ușor cum pare laughing)))) dar pe TikTok poți ajunge virală dacă dai sfaturi de educație financiară, dacă spui că facultatea e inutilă sau înșiri niște clișee despre succes.

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Aia zic. TikTok-ul e mai eficient decat YouTube-ul.

| zilog a răspuns:

Da eu am facut uv mic vdeo caterinca care a ajuns la 1 milion de vizualizari in decurs de 9 ani.

| anonim_4396 explică (pentru zilog):

Link?

| anonim_4396 explică (pentru zilog):

Am zis 2021 nu vechi de 9 ani

| anonim_4396 explică (pentru zilog):

Acum 9 ani nu exista tiktok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am facut un clip la caterinca la 9 ani si a facut 800k vizualizari. Dar l-am pus pe ptivat, ca am ofensat destul de multa lume cu el. Am strans vrei 5000 de abonati, dar am pus toate clipurile pe pv si acum nu mai postez nimic. Nu prea stiu de unde sa incep, plus ca nu prea as vrea sa aloc timpul scolii pe Youtube. Nu prea cred ca merită

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Merita. Mai bine aloci timpul scolii pe Youtube decat sa aloci timpul Youtube-ului pentru scoala.
Ma interesa sa stiu daca in 2021 mai poti ajunge viral pe Youtube, cu un cont de la zero si fara sa fii cunoscut.

| Paul754880338 a răspuns:

Daca pune cineva un clip despre cum se foloseste hartia igienica, sigur face vizualizari. Atunci trebuie sa gasesti un subiect mai atractiv decat hartia igienica, dar nu prea academic ca iti pierzi audienta.

| PaulCos a răspuns:

Pentru viralul despre care se vorbeste si la care se tot ravneste, mai ales de catre cei fara teluri se foarte potriveste vorba : " frumusetea sta in ochii privitorului ". Fiecare privitor crede ca merita sa vada pe retele media clipul pe care il considera fascinant in raport cu nivelul sau de... aici completati voi cuvantul lipsa ca sa nu jignim pe nimeni.

| anonim_4396 explică (pentru PaulCos):

Sa iti doresti sa ajungi viral nu e un tel in sine?