| Mothafuckaa a întrebat:

Hey lume! Imi puteti spune si mie cu ce te alegi dupa ce termini colegiul de arta(actoria), ma refer, unde poti sa te duci mai departe sa continui a invata si practica aceasta?
Funda :*

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Continui mai departe studiile, adica la Facultatea de Actorie si Film, uite cate site-uri poti alege pentru a te orienta in ce oras vrei sa dai https://www.google.gr/? gfe_rd=cr&ei=65dfU-bfFcfpjwflo4GIBQ#q=facultatea+de+actorie+si+film&safe=off (da copy-paste la tot link-ul, vad ca nu mi l-a luat)

1 răspuns:
| Lindoro a răspuns:

La facultatea de actorie! Dupa ce termini ajungi anagajat la un teatru pe 1000 roni pe luna.Asta in cazul in care mai sunt locuri libere...