| OnlyLOv3e a întrebat:

Hey m-am jucat ieri tom cat 2 si mergea dar azi nu mai merge ce sa fac sau daca stiti voi ceva site cu acel joc dati-mi-l va roghappylaughinghappyfunda

Răspuns Câştigător
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Trebuie sa instalezi Flash Player altfel nu poti sal joci! fundita?love struck

2 răspunsuri:
| bogdan88 a răspuns:

Pai poti sa il iei de pe www.play.google.com pe iphone sau tableta e situ il dezinstalezi tom cat 2 si il instalezi de pe situl ala ce l-am scris Funda?

| OnlyLOv3e explică:

Tziam dat funda ca imi placea pisica din imaginelaughing))rolling on the floor)))))