| Cherry56 a întrebat:

Hey, ma gandesc din septembrie sa ma inscriu la British Council pentru a-mi perfectiona engleza (care nu e prea grozava) sperand ca poate ma voi decide sa fac o facultate in Anglia.As vrea sa stiu daca ati fost si daca va folosit la perfectionarea acestei limbi? Mentionez ca ma intereseaza cursurile pentru tineri.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Un coleg de al meu merge acolo. Şi de când merge, are o engleză mult mai bună. happy

2 răspunsuri:
| BOGDAN a răspuns:

E buna. am auzit de ea big grin

| KatVonB a răspuns:

E buna.Si eu imi doresc acelasi lucru happy. Succes>big grin