| tamycrazy99 a întrebat:

Hey ma puteti ajuta si pe mine am 2 intrebari : 1. cat costa biltul VIP la concertul LaLa Band de pe 1 februarie de la Targoviste? 2. daca imi iau bilt VIP pot sta si la concert sau trebuie sa imi iau altul separat? raspuns urgent dau funda va roooooog am mare nevoie :*

Răspuns Câştigător
| DegeteRapide a răspuns:

Buna,eu nu sunt de acolo dar stiam ca e pret unic de 300 lei/persoana.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| DegeteRapide a răspuns:

La intrebarea a doua iti spun sigur ca daca iti iei bilet oricare poti sta la concert.