| corina20002802 a întrebat:

Hey! Puteti sa ma ajutati si pe mine cu cv? Eu sunt talentata, am voce si chestii, dar nu stiu cum sa ma lansez, cu banii nu-i problema deoarece am obtinut un contract cu o firma de castinguri si chestii si incurand imi va veni "salariul", dar aza este ca eu char nu stiu ce sa fac, am melodii facute de mine, negative pentru ele, si nu stiu ce sa fac mai departe, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Pai fa un videoclip cu talentul/talentele tale si posteaza-le pe:
youtube,facebook, TPU(zici: va rog sa intrati si sa-mi spuneti cum vi se pare si pui linkul cu videoclip), la prima tv. la emisiunea focus monden(trimiti pe siteul lor videoclipul), twitter sau faci postere cum ca ai tine un "concert":inchiriezi un loc si o trupa, ca doar ai zis ca iti va veni "salariul".
Sper ca te-am ajutat! Funda?(eu sper)

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Numai participand la competitii poti avea sansa de a fi remarcata de cineva care sa te lanseze.

| pastru009 a răspuns:

Ms. pentru. funda!

| maddymadutza a răspuns:

Daca doresti sa te lansezi pe '' piata '' poti sa te duci : de exemplu : la concursuri, cum ar fi Romani au talent, X factor, Vocea Romaniei... asa te-ar cunoaste mai multa lume... SUCCES!