| anonim_4396 a întrebat:

Hey..sunt cls-a 7-ea si. poate ca este cam devreme..sa ma gandesc la ce liceu voi da sau ce profil..imi voi alege ..dar..ma tot framanta..chestiile astea.Bun ..deci..sper ca ma puteti ajuta sa ma hotarasc..In legatura cu profilul happy..va spun din start ca nu prea le am cu MATE.dar la info ma descurc straight face ..ghinion.Fizica .sincer..imi cam PLACE ..pt ca stiu destul de bine ..inteleg..TOT happy .Chimia..eh..nu prea ma pasioneaza tongue .Bio..ma descurc.Geografie straight face face nu mi place deloc ..nu o inghit.dar ..nu pot zice ca nu stiu nimic tongue .Istoria..imi place happy ..La romana..am avut pana in clasa a 7-ea 10..si pe a6-ea 9.50 crying..am fost la olimpiade >:. locul 10 la local happy Prima limba a mea este engleza.dar am avut o profesoara care nu stia sa predea ..cam deloc si..ne tot batem joc de ea in loc sa invatam ceva straight face ..si,..la franceza..pai..ce pot sa spun nu prea stim mare lucru.deoarece pana anul trecut..ne au invartit profesorii..de..boala ia luat laughing.si..nu prea le avem ..Si..ce mai e ..cam atatwinking.ei bine? ce ziceti? Raspundeti cat de repede puteti ..va rog ..a..si mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| someangel a răspuns:

Pai daca iti place istoria si vad ca si cu romana te descurci bine ai putea sa te intrii la profil filologie... la ce liceu, depinde de unde esti tongue