| Z4 a întrebat:

Hey TPU!
Am nevie de voibig grin
Sa ma fac ACTOR? merita? cum sa ajung un actor bun? unde sa ma duc la liceu, facultate sa ajung Actor?
Ma puteti ajuta,!?!
fundabig grin

Răspuns Câştigător
| DanaCherry a răspuns:

Hei. Daca esti din Bucuresti fa intai un liceu de arte cum ar fi Dinu Lipatti iar apoi fa o facultate de arte. Cea mai buna din Bucuresti este U.N.A.T.C [ Universitatea nationala de arta teatrala si cinematografie ]. Si eu vreau sa urmez acelasi domeniu big hug Nu trebuie sa ii intrebi pe ceilalti neaparat big grin Fa ce iti place tie. Succes :*

1 răspuns:
| fuckThisLife a răspuns:

La liceul de arte mai intaihappy